II SYMPOZJUM DOKTORANTÓW INSTYTUTU HISTORII UJ 16 maja 2013 roku

II SYMPOZJUM DOKTORANTÓW INSTYTUTU HISTORII UJ

16 maja  2013

W roku bieżącym Instytut Historii we współpracy z Kierownikiem studiów doktoranckich oraz Towarzystwem Naukowym Doktorantów Wydziału Historycznego ponownie organizuje sympozjum dla wszystkich doktorantów związanych z naszym Instytutem. Celem sympozjum jest umożliwianie przedstawienia koncepcji przygotowywanej pracy doktorskiej kolegom, promotorom i pracownikom Instytutu. Liczymy, że będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji w szerszym gronie i konfrontacji przyjętych założeń przygotowywanych rozpraw.

Uczestnictwo w tegorocznym sympozjum będzie dla wszystkich doktorantów formą zaliczenia obowiązkowych warsztatów. Przypominamy też, że każdy doktorant zamierzający otworzyć przewód w nadchodzącym roku akademickim jest zobowiązany przedstawić na tym forum założenia swojej rozprawy.

Przewidujemy, że każdy zainteresowany będzie miał na swoje wystąpienie około 25  minut. Sympozjum odbędzie się w Auli im. ks. prof. Józefa Tischnera. Zgłoszenia referentów przyjmuje Towarzystwo Doktorantów Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego do dnia 30 kwietnia b.r. Prosimy kierować je na adres: doktoranci.wh.uj@gmail.com .

Kierownik Studiów Doktoranckich      Przewodniczący TDWH     Dyrektor Instytutu Historii

Prof. dr hab. Krzysztof  Zamorski           mgr Jakub Rogulski        dr hab. Sławomir Sprawski

Data opublikowania: 17.03.2014